Kto w finale? Już wszystko jasne!

Kto w finale? Już wszystko jasne!

Za nami II Półfinał II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych!

W dzisiejszych zmaganiach do Finału Turnieju awansowali: I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pile oraz Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile!

Tym samym w Finale II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych – już za tydzień 23 marca (czwartek) zobaczymy: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile II Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w PileI Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej – Curie w Pile Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

***

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego dnia.

Gratulujemy finału dzisiejszym zwycięzcom, drużynom: I LO na Pola, którą reprezentowali Marcelina Grabowska, Kacper Nalepa i Martyna Hoffmann oraz ZS przy Teatralnej z Kingą Furman, Wiktorią Stepanik i Tomaszem Mętlakiem.

I gratulujemy ekipom, które do finału nie przeszły – Zespołowi Szkół Budowlanych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku.

– W naszym Turnieju są zwycięzcy, ale nie ma pokonanych – zaznaczył Edmund Wolski, dyrektor Galerii BWA PP. Nie mamy co do tego wątpliwości – sam start w tym wymagającym rzetelnego przygotowania i ogromnej wiedzy turnieju jest wygraną.

Nieustannie pozostajemy więc pod ogromnym wrażeniem wiedzy uczestników – dzisiejsi zwycięzcy z I LO na Pola zdobyli 51 punktów na 53 możliwe, uzyskując identyczny wynik jak zwycięzcy wczorajszego półfinału, zespół pilskiej Nafty. Zapowiada się więc emocjonujący i bardzo wyrównany finał.

Już dziś zapraszamy na widownię MDK „Iskra” (ul. Okrzei 9) i do kibicowania swoim faworytom. Wyrazy uznania kierujemy także do turniejowych Opiekunek startujących dzisiaj ekip: Pani Moniki Kubik, Pani Kingi Mikołajewskiej, Pani Małgorzaty Zalewskiej i Pani Adrianny Megger.

Więcej informacji na naszym profilu oraz na stronie www.galeriabwa.pila.pl w zakładce Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztukach Plastycznych niebawem. Organizatorem Turnieju są: Powiat Pilski oraz Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w Pile. Turniej odbywa się pod Honorowym patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

Skip to content