Wypożyczalnia obrazów

Wypożyczalnia obrazów – dzieł sztuki

Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego

Niezwykłe zaproszenie BWA PP

Dzieła sztuki na wyciągnięcie ręki

Oryginalny obraz znanego artysty w domu, czy w biurze?

A może firmowa galeria obrazów?

To najłatwiejszy sposób na nadanie wnętrzu indywidualnego charakteru, a przede wszystkim na wprowadzeniu wartościowego piękna w przestrzeń, w której przychodzi nam spędzać dużo czasu.

Realizacja takiego pomysłu najczęściej może wiązać się z ogromnymi kosztami, gdyż prawdziwa ma swoją wartość i kosztuje.

Może, ale nie musi – bo oto Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego proponuje Państwu nową możliwość – wypożyczenie za przystępną opłatą prawdziwych dzieł sztuki!

Dzięki nam droga obrazu z galerii na twoją ścianę okaże się naprawdę krótką. Każdy może pozwolić sobie na piękny i wyjątkowy obraz, który będą podziwiali przyjaciele i znajomi, który doda prestiżu pomieszczeniom domowym i biurowym.

Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego przez ponad czterdzieści lat zgromadziło bogatą kolekcję dzieł sztuki. Uznaliśmy, że nadszedł czas, żeby cząstkę tych zbiorów Państwu udostępnić.

Korzyści z tego przedsięwzięcia będą obopólne – obrazy „opuszczą” magazyn i będą cieszyć swoim pięknem, nasza instytucja zyska dodatkowe środki na organizację atrakcyjnych wystaw oraz edukację artystyczną młodzieży.

Oferujemy szeroki wybór dzieł sztuki – głównie prac malarskich i grafik autorstwa uznanych artystów, w tym również ze środowiska pilskiego. Posiadamy szeroki wybór nowoczesnych i tradycyjnych prac, które z pewnością odmienią każde wnętrze.

Zgłaszając się do nas, na pewno każdy wybierze obraz, który spełni jego wewnętrzną potrzebę otaczania się pięknem. 

W razie potrzeby doradzimy i podpowiemy. Pomożemy wybrać coś idealnego do Waszego wnętrza. Gwarantujemy, że dzieła, które oferujemy, są dziełem wysokiej klasy profesjonalistów i mają bardzo wysoką wartość artystyczną.

Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego zaprasza do wypożyczalni obrazów. 

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w następujących dniach i godzinach: poniedziałek i piątek 9.00 – 15.00, wtorek, środa, czwartek 9.00 – 19.00.

Można przyjść, można także umówić się na wizytę. Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem załatwiamy od ręki.

Obrazy można oglądać na naszej stronie www.galeriabwa.pila.pl – w galerii obrazów poniżej.

Próbkę naszej oferty przedstawiamy także w dostępnym w naszym Biurze folderze reklamowym.

Nadmieniamy, że każdy obraz jest oryginalny i jedyny w naszej ofercie.

Przewidujemy dwa okresy wypożyczenia: 1: 6 miesięcy, 2: 12 miesięcy. Istnieje możliwość przedłużenia tego okresu.

Nasz adres: 64-920 Piła, ul. Okrzei 9/2, tel. 67 213 11 82, e-mail: bwapila@poczta.onet.pl

                                                                

Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w Pile w okresie 01.06 – 30.09.2023 r.

Cennik najmu obrazów

I kategoria cenowa

Cennik:

czynsz podstawowy za 1 miesiąc: 90 zł

pakiet 6 miesięcy: 70 zł / m-c 420 zł

pakiet 1 rok: 50 zł / m-c 600 zł

II kategoria cenowa

Cennik:

czynsz podstawowy za 1 miesiąc: 110 zł

pakiet 6 miesięcy: 100 zł / m-c 600 zł

pakiet 1 rok: 90 zł / m-c 1008 zł

III kategoria cenowa

Cennik

czynsz podstawowy za 1 miesiąc: 130 zł

pakiet 6 miesięcy: 120 zł / m-c 720 zł

pakiet 1 rok: 100 zł / m-c 1200 zł

Objaśnienia

I kategoria cenowa

Obrazy prezentujące się doskonale w mniejszych pomieszczeniach, na wąskich ścianach, nad innymi niższymi meblami bądź w ramach galerii ściennych (kilka obrazów utrzymanych w tej samej palecie barw na dużej ścianie). Są to zwykle obrazy mniejszych rozmiarów – do ok. 60×80 cm. Niekiedy są to prace w większych formatach, ale nieco mniej pracochłonne i/lub z krótszą historią wystawienniczą – rzadziej eksponowane na wystawach. Wszystkie malowane na płótnie farbami akrylowymi, zabezpieczone wysokiej jakości werniksem.

II kategoria cenowa

Obrazy w najbardziej popularnych i uniwersalnych formatach – 100×80 cm itp.. Bardzo korzystne proporcje prac doskonale sprawdzą się w większości wnętrz mieszkalnych. Każdy z obrazów wielokrotnie eksponowany był podczas wystaw krajowych. Obrazy malowane na płótnie farbami akrylowymi, zabezpieczone wysokiej jakości werniksem. Jest to najbardziej zróżnicowana kategoria – tu znajdują się prace z różnorodnych kolekcji, m.in. abstrakcja ekspresyjna, malarstwo geometryczne, monochromatyczne plus, akty, etc. W tej kategorii znajdują się również grafiki, monotypie i kolaże na papierze – pracochłonne i drobiazgowe prace o wielkiej precyzji wykonania i zwróceniem uwagi na detal.

III kategoria cenowa

Obrazy w dużych formatach, głównie 120×100 cm. Idealne rozwiązania dla większych, pustych powierzchni ściennych. W tej kategorii znajdują się także obrazy bardzo pracochłonne, takie jak np. kolaże na płótnie, które nie ograniczają się wyłącznie do farby położonej na płótno, lecz dodatkowo włączają w płaszczyznę obrazów różne (niekiedy przestrzenne) materiały i tworzywa. To prace artystów z bogatą historią wystawienniczą.

[rl_gallery id=”24147″]

Skip to content