I półfinał za nami!

I półfinał za nami!

Za nami I Półfinał II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych!

W Finale już są: Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Pile i II Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Pile! Kto do reprezentantek tych szkół dołączy? – dowiemy się już jutro podczas II półfinału.

A wielki Finał w czwartek, 23 marca, za tydzień. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z dzisiejszego dnia.Gratulujemy finału drużynom Nafty, którą reprezentowały Lena Biela, Zofia Pielacha i Nadia Zarańska oraz II Społecznego LO STO – z Polą Piątek, Oliwią Różycką i Zuzanną Wołowską. I gratulujemy ekipom, które do finału nie przeszły – Zespołowi Szkół Technicznych, Zespołowi Szkół Ekonomicznych oraz Zespołowi Szkół Gastronomicznych.

Kto był dziś w MDK „Iskra” ten wie – wszyscy byli wspaniaIe przygotowani, a w turze 3, w której uczestnicy rozpoznawali dzieła sztuki – musieli podać autora i tytuł obrazu – po prostu nie było lepszych i gorszych. Wystarczy powiedzieć, że drużyna ZS Technicznych (Mechanik), która zajęła dziś III miejsce, znała wszystkie zaprezentowane im dzieła – podobnie jak dwie zwycięskie ekipy. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wszyscy wykonaliście! Dziękujemy Wam nie tylko za udział w tych trudnych zmaganiach, ale przede wszystkim za olbrzymie zaangażowanie.

Wyrazy uznania kierujemy także dla Waszych turniejowych Opiekunek: Pani Justyny Szymańskiej, Pani Bożeny Piecuch, Pani Danuty Rosy, Pani Iny Rogusz i Pani Joanny Danielewicz. Do zobaczenia jutro (11.30, MDK Iskra, ul. Okrzei 9).

Zapraszamy na widownię i do kibicowania startującym ekipom. A zmierzą się: Zespół Szkół przy Teatralnej, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie, Zespół Szkół Budowlanych oraz Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku. Więcej informacji na naszym profilu oraz na stronie www.galeriabwa.pila.pl w zakładce Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztukach Plastycznych niebawem.

Organizatorem Turnieju są: Powiat Pilski oraz Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w Pile. Turniej odbywa się pod Honorowym patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

Skip to content