I Półfinał Turnieju za nami!

I Półfinał Turnieju za nami!

Drużyny Zespołu Szkół Technicznych w Pile (Mechanik) oraz I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej – Curie W FINALE I POWIATOWEGO TURNIEJU WIEDZY O SZTUKACH PLASTYCZNYCH!

Gratulujemy!

Dzisiaj – 16 marca 2022 r. – w Centrum Integracji Społeczno- Kulturalno-Naukowej „ISKRA” – czyli do budynku dawnego kina „Iskra” przy ul. Kilińskiego – odbył się pierwszy półfinał I Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych odbywającego się pod Honorowym Patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego. Zmierzyły się ekipy: Zespołu Szkół Technicznych w Pile (Mechanika), Zespołu Szkół w Łobżenicy, I LO w Pile oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile.

Do Finału Turnieju, który odbędzie się 24 marca, przeszły drużyny: Zespołu Szkół Technicznych w Pile (47 punktów!) oraz I Liceum Ogólnokształcącego w Pile (36 punktów!).

Gratulujemy finalistom i wszystkim drużynom półfinałów! Pytania były trudne, walka zacięta – wszyscy uczestnicy Turnieju zasłużyli na wielkie brawa! Dziękujemy opiekunkom drużyn, paniom: Danucie Rosie, Lidii Lisiak, Joannie Rachubie oraz Inocencie Rogusz. Dziękujemy osobom kibicującym na widowni. Dziękujemy wicestaroście Arkadiuszowi Kubichowi, który swoją obecnością wsparł uczestników zmagań i dodał im otuchy. I dziękujemy Zuzie Janczarczyk z ZSE w Pile, która swoim występem uświetniła przebieg Turnieju.

Przed nami drugi Półfinał – już jutro. Zmierzą się drużyny: ZSB w Pile, ZS przy Teatralnej, ZS im. St. Staszica, ZSG w Pile oraz CKZiU w Wyrzysku – dwie kolejne ekipy dołączą do finalistów. Zapraszamy do kibicowania. Zaczynamy o 11.00 (Iskra, ul. Kilińskiego). Organizatorami Turnieju są: Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile oraz Starostwo Powiatowe w Pile, które ufundowało upominki dla wszystkich uczestników półfinału.

ZDOBYTE PUNKTY:

ZST w Pile – 47

I LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile – 36

ZSE w Pile – 28

ZS w Łobżenicy – 17

.

Skip to content