Znamy składy półfinałów II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych!

Znamy składy półfinałów II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych!

Wielkimi krokami zbliżają się półfinały (a potem finał) II Powiatowego Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych, którego organizatorami są Powiat Pilski oraz nasza Galeria BWA Powiatu Pilskiego.

Już w środę, 15 marca o godz. 11.30, spotkamy się na I półfinale Turnieju – w Młodzieżowym Domu Kultury „Iskra” w Pile – przy ul. Okrzei 9.

II Półfinał Turnieju odbędzie się dzień później – w czwartek, 16 marca, o godz. 11.30 – również w MDK „Iskra” przy ul. Okrzei 9.  

Turniej odbywa się pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego, a udział w nim zapowiedziało 9 szkół średnich z Piły i powiatu pilskiego.

W dniu wczorajszym odbyło się losowanie półfinałowych grup. Zgodnie z regulaminem Turnieju, odbędą się dwa spotkania półfinałowe – z każdego półfinału do Finału Turnieju przejdą dwie ekipy.

A oto wykaz półfinałowych drużyn:

W I półfinale (środa, 15 marca, godz. 11.30) zmierzą się:

Zespół Szkół Technicznych w Pile

II Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO w Pile

Zespół Szkół Gastronomicznych w Pile

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Zespół Szkół im. S. Staszica w Pile

W II półfinale (czwartek, 16 marca, godz. 11.30) zmierzą się:

Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile

I Liceum Ogólnokształcące im. M. Skłodowskiej – Curie w Pile

Zespół Szkół Budowlanych w Pile

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wyrzysku

Finał Turnieju, do którego przejdą po 2 drużyny z każdego półfinału, odbędzie się w czwartek, 23 marca, o godz. 11.30 – również w MDK „Iskra” przy ul. Okrzei 9 (nie pomylić z Centrum Powiatowym „Iskra” przy Kilińskiego! Spotykamy się przy Okrzei 9, MDK „Iskra” – po sąsiedzku z naszą Galerią BW PP).

Każda Szkoła uczestnicząca w Turnieju ma do dyspozycji na widowni pulę miejsc dla swojej ekipy kibicującej. Do wspierania uczestników zapraszamy i innych zainteresowanych! Za każdego uczestnika i każdy zespół mocno już dziś ściskamy kciuki!

II Powiatowy Turniej Wiedzy o Sztuce czas zacząć! Zakres pytań jest szeroki, stąd i imponujące nagrody: trzy ekipy, które staną na podium Turnieju, pojadą na wycieczkę do teatru – zwycięzcy na dwudniową wycieczkę do Warszawy, z wizytą w Teatrze Narodowym.

Kibicujemy!

Uwaga! Prosimy o jak najszybsze podesłanie osobowego składu drużyn – wraz ze zdjęciem zespołu i krótką notką o uczestnikach,  a także o szkole – na adres edyta.kin@wp.pl

Skip to content