Zapraszamy na wystawę! Alfred Aszkiełowicz: Grafika, malarstwo

Zapraszamy na wystawę! Alfred Aszkiełowicz: Grafika, malarstwo

Galeria BWAiUP w Pile oraz Powiat Pilski mają zaszczyt zaprosić Państwa na wystawę malarstwa i grafiki wyjątkowego Artysty z naszego regionu, Alfreda Aszkiełowicza.

Wernisaż – bez udziału publiczności, ale transmitowany na żywo na naszym profilu na Facebooku – obędzie się w piątek, 19 czerwca, o godz. 19.00.

Zaprosimy Państwa m.in. do wysłuchania rozmowy z Autorem, gościem wieczoru, którą poprowadzi Edmund Wolski, dyrektor BWAiUP w Pile. Zachęcimy także do obejrzenia filmu z oprowadzenia kuratorskiego – o ekspozycji opowie Elżbieta Wasyłyk, artysta malarz, profesor Akademii Sztuki w Szczecinie, etatowy plastyk naszej Galerii.

Począwszy od poniedziałku, 22 czerwca, będzie można wystawę oglądać na żywo w Galerii (ul. Okrzei 9/2 w Pile) w godzinach od 10.00 do 15.00 – przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa obowiązujących w związku z pandemią COVID-19.

Wystawa prezentuje bogaty dorobek Alfreda Aszkiełowicza – jego prace malarskie oraz grafiki: miedzioryty, mezzotinty, a także bogaty zbiór exlibrisów.

Wystawa będzie czynna do 10 lipca br.

Skip to content