Ostatki w Galerii BWA z Eljazz Quartet!

Ostatki w Galerii BWA z Eljazz Quartet!

Mamy miłą wiadomość dla pilskich melomanów, miłośników sztuki na najwyższym poziomie – 24 lutego br. o godz. 19 w Galerii Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile ze specjalnym koncertem wystąpi Eljazz Quartet w składzie: Asia Czajkowska – śpiew, Wojciech Gogolewski – fortepian, Janusz Mackiewicz – kontrabas oraz Józef Eliasz – perkusja.

W programie znajdą się utwory muzyki filmowej jak również standardy jazzowe. Urozmaicony repertuar i mistrzowskie wykonanie sprawi, że koncert na długo zapadnie w pamięci słuchaczy. Wszyscy artyści mają bardzo duży dorobek artystyczny i współpracują z najlepszymi muzykami z Polski i świata.

Pilskiej publiczności nie trzeba specjalnie przedstawiać Józefa Eliasza – wybitnej postaci polskiego jazzu, producenta muzycznego, dyrygenta, perkusisty, twórcy i kierownika Big Bandu Eljazz. Niedawno – 1 września 2019 r. mieliśmy okazję go podziwiać podczas niezapomnianego Pilskiego Jubileuszowego Koncertu Galowego „Wolność / Freedom”. Solo na perkusji w wykonaniu Mistrza wywołało prawdziwy aplauz i na długo zapadło w pamięci słuchaczy.

Jesteśmy przekonani, że podobnych chwil i wrażeń nie zabraknie w trakcie zapowiadanego koncertu!

Partnerem BWAiUP w organizacji koncertu jest Przedsiębiorstwo Handlowe „WPHW” w Pile.

Wstęp na koncert jest wolny. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc będą obowiązywały  zaproszenia.

Informujemy, że będzie można je otrzymać w Biurze Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile w terminie od 10 lutego br. (do wyczerpania puli) w godzinach od 11 – 15.

Już wkrótce na stronach: galeriabwa.pila.pl i  na Facebooku/ Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile pojawią się kolejne informacje o koncercie i muzykach. Proszę nas obserwować w tych mediach.

 

fot. eljazz.com.pl

 

 

Skip to content