„O zachodzie”. Zapraszamy do Galerii Sprzedaży BWAiUP!

„O zachodzie”. Zapraszamy do Galerii Sprzedaży BWAiUP!

Zapraszamy do naszej Galerii po obrazy do Waszego domu! I na prezenty…

Dzieło sztuki może stanowić idealne dopełnienie aranżacji i podkreślić charakter mieszkania. Podnosi także prestiż miejsca i powoduje, że staje się ono oryginalne i niepowtarzalne. A gdy udekorujemy dom pracą lokalnego artysty! – pokażemy nie tylko przywiązanie do miejsca, w którym żyjemy, ale i staniemy się popularyzatorami sztuki naszej małej ojczyzny. Środowisko pilskie artystów jest bardzo szerokie, a ich twórczość ciekawa i zróżnicowana. Można się o tym przekonać zaglądając do naszej Galerii Sprzedaży w BWAiUP, albo na naszą stronę www. – zakładka Sklep. Zapraszamy!

Pamiętajmy, że dzieło sztuki może być także idealnym, niepowtarzalnym prezentem…

W naszym sklepie mamy do zaoferowania blisko 100 obrazów i grafik wykonanych w różnych technikach, o zróżnicowanej tematyce i kolorystyce.

W naszej Galerii posiadamy obecnie prace artystów środowiska pilskiego, m.in. Alfreda Aszkiełowicza, Renaty Wojnarowicz, Janusza Argasińskiego, Andrzeja Kołodziejczyka, Ewy Gosiewskiej – Borowieckiej, Anny Lejby, Barbary Pierzgalskiej – Grams, Tomasza Perlicjana, Małgorzaty Białej, Wacława Kubskiego, Iwony Widawskiej – Kubskiej i innych. Do nabycia są także prace artystów spoza regionu, choćby Jana Kantego Pawluśkiewicza.

Zachęcamy do oglądania prac naszych artystów na naszej stronie internetowej i – w razie zainteresowania konkretnym obrazem – do kontaktu z nami w celu ustalenia szczegółów zakupu tel. +48 67 213 11 82; bwapila@poczta.onet.pl

Dzisiaj prezentujemy pracę Barbary Pierzgalskiej – Grams „O zachodzie”.

Skip to content