Nagroda za III miejsce odebrana!

Nagroda za III miejsce odebrana!

III miejsce w II Powiatowym Turnieju Wiedzy o sztukach Plastycznych zdobyła ekipa I LO w Pile – Marcelina Grabowska, Kacper Nalepa i Martyna Hoffmann! Zaprosili oni swoich przyjaciół na wygrany koncert muzyki filmowej, który odbywał się w Pile.

-Nasza wygrana to bilety na koncert muzyki filmowej – wspaniały koncert fortepianowy Maksyma Rzemińskiego na długo pozostanie w naszej pamięci – komentują licealiści z I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej – Curie. Drużyna I LO zdobyła wysokie III miejsce w II Powiatowym Turnieju Wiedzy o Sztukach Plastycznych.

-16 kwietnia o godzinie 18.00 w RCK  Piła odebraliśmy zasłużoną nagrodę za zajęcie 3 miejsca w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sztukach Plastycznych. To był wspaniały koncert  fortepianowy Maksyma Rzemińskiego, który na długo pozostanie w naszej pamięci. Artyście towarzyszyła orkiestra kameralna.  Z albumu „MAXIMUS”, usłyszeliśmy między innymi tematy muzyczne z filmów: Gladiator, Lista Schindlera, Rosemary’s baby, saga Zmierzch, Twin Peaks. To był wspaniały wieczór.

-Wraz z uczniami I LO dziękuję za wspaniałą nagrodę. To był cudowny wieczór. Koncert obfitował w wiele chwil uniesień, zadumy i wrażeń. Dał nam wszystkim Nowego Muzycznego Ducha Sztuki, którego energia emanuje z nas jeszcze dziś – mówi opiekunka zespołu I LO, pani Monika Kubik.

Turniej odbywa się pod patronatem Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

Skip to content