Koncert dla Niepodległej – środa, 15 sierpnia, od godz. 13.30

Koncert dla Niepodległej – środa, 15 sierpnia, od godz. 13.30

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Starosta Pilski Eligiusz Komarowski zaprasza wszystkich serdecznie na Koncert Patriotyczny w dniu 15 sierpnia – na stadion przy ul.Okrzei w Pile!

„Koncert dla Niepodległej” to wydarzenie, które uświetni Święto Wojska Polskiego oraz 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Impreza rozpocznie się o godz. 13.30 koncertem pt. „Młodzież śpiewa Niepodległej”. Następnie licznej widowni zaprezentuje się zespół Węże z Poligonu.

Najważniejsze wydarzenia z programu rozpoczną się od godz. 16 koncertem orkiestry wojskowej. Po niej, o godz. 17, z repertuarem patriotycznym wystąpi zespół Lecha Makowieckiego z Gdańska.

Oba te koncerty będą stały na bardzo wysokim poziomie i dostarczą słuchaczom wielu wzruszeń i pozytywnych emocji. W przerwach między występami artystów na zebranych czekają liczne atrakcje. Będą m.in.: darmowa grochówka wojskowa, dmuchane zamki dla dzieci, liczne stoiska gastronomiczne oraz pokazy sprzętu wojskowego.

Koncert zostanie zorganizowany 15 sierpnia na stadionie przy ul. Okrzei w Pile – obiekcie usytuowanym prawie w centrum miasta, z dogodnym dojazdem z kilku kierunków. Na stadionie oraz w najbliższej jego okolicy będą wyznaczone, dobrze oznaczone parkingi.

Serdecznie zapraszamy!

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

 

 

Skip to content