Drużyny II Turnieju: Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Drużyny II Turnieju: Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile

Zespół Szkół Ekonomicznych to ekipa wyłoniona w wewnątrzszkolnych eliminacjach. Tak! – tylu było chętnych, by reprezentować ZSE w naszym Turnieju, że konieczne były rozgrywki szkolne!

Zespół Szkół Ekonomicznych w Pile to szkoła z 75-letnią tradycją. Jest największą szkołą ekonomiczną w regionie. Przez wiele w ofercie edukacyjnej szkoły dominowały kierunki ekonomiczne, obecnie jednak została ona poszerzona o nowe atrakcyjne propozycje. I tak:

Osoby utalentowane artystycznie często wybierają kształcenie w zawodzie technik organizacji reklamy, które daje wiedzę m.in. z zakresu marketingu, public relations, rysunku i liternictwa, grafiki komputerowej, technik poligraficznych, fotografii reklamowej oraz Technik fotografii i multimediów.

Szkołę reprezentują:

1.Maja Dembińska

2.Gabriela Matela

3.Ada Gapińska

Opiekun: Inocenta Rogusz

Wiktoria Hryncewicz o sobie:

– Jestem uczennicą drugiej klasy Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile. W przyszłości chciałabym studiować na uniwersytecie artystycznym. Moją wymarzoną pracą jest praca tatuatora. Interesuję się sztuką, sportem (w szczególności boksem :)), lubię też czytać. Moimi ulubionymi artystami są Salvador Dali i Zdzisław Beksiński, a ulubionym pisarzem Stephen King.

Ada Gapińska:

Mam 16 lat. Uczęszczam do Zespołu Szkół Ekonomicznych. Jestem w drugiej klasie o profilu technik reklamy. Interesuję się sztuką i psychologią. bardzo lubię zwierzęta. Moim ulubionym artysta jest Zdzisław Beksiński.

Maja Dembińska:

– Mam artystyczną duszę – lubię śpiewać, fotografować, piszę wiersze, sporo czytam, głównie poezję. Nie mam konkretnych planów na przyszłość, bo żyję chwilą. A praca to najlepiej taka, która nie będzie przeszkodą w rozwijaniu mojej kreatywności;)

Skip to content