WIELKANOC’ 2020. Wielki Tydzień z BWA

WIELKANOC’ 2020. Wielki Tydzień z BWA

W związku z sytuacją epidemiologiczną w kraju jesteśmy zmuszeni odwołać planowane na ten czas spotkania i wernisaże w naszej Galerii. Nie oznacza to jednak, że nie możemy w zaciszu swoich domów delektować się sztuką.

Przygotowaliśmy już dla Państwa w marcu 2 cykle spotkań ze sztuką; obydwa są  realizowane poprzez naszą stronę na Facebooku (FB/ Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile). Jeden to „Z kolekcji BWA w Pile”, w którym prezentujemy nasze zbiory – na co dzień niedostępne do zwiedzania, a pokazywane zwykle przy okazji takich wydarzeń jak artystyczne zaduszki, czy cykliczne wystawy pod hasłem „Ze zbiorów BWA w Pile”. Teraz pokazujemy najciekawsze prace, jakie znajdują się w pilskiej kolekcji, na stronie BWA. Cykl ten spotkał się z dużym zainteresowaniem Państwa, za co dziękujemy. Nie rezygnujemy z niego, a jedynie zawieszamy na czas Świąt Wielkiej Nocy. Po świętach wracamy do tych prezentacji.

Natomiast na czas Wielkiego Tygodnia i Triduum Paschalnego zapraszamy do oglądania prac artystów środowiska pilskiego oraz twórców zaprzyjaźnionych z naszą Galerią – dzieł nawiązujących swoją tematyką do przeżywanego właśnie w religii katolickiej okresu Triduum Paschalnego, Męki Pańskiej i Zmartwychwstania.

Zapraszamy do śledzenia materiałów na oglądanej właśnie stronie www, a także na Facebooku/  Biuro Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile.

Skip to content