Spotkajmy się w BWA! RUMKAKAO i PERLICJAN

Spotkajmy się w BWA! RUMKAKAO i PERLICJAN

Kolejne muzyczne spotkanie w BWA!

Już w czwartek 30 sierpnia, spotkamy się po raz kolejny na patio przed Biurem Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile. Zabrzmią rockowe dźwięki w wykonaniu zespołu RUMKAKAO, a niezwykły klimat koncertu stworzy instalacja video, przygotowana przez pilskiego artystę, Penetratora Mistycznych Przestrzeni Plastycznych, Tomasza Perlicjana. Trzy ekrany w barwnych, świetlanych opowieściach stworzą atmosferę równoległej, bajkowej rzeczywistości.

Odwiedźcie BWA w czwartek, 30 sierpnia. Wejdźcie w pełen barw i kojących dźwięków świat, stworzony przez pilskich artystów! Będą niespodzianki!

– Jest to kolejne spotkanie na patio Biura Wystaw Artystycznych. To wyjątkowe miejsce, z klimatem i możliwościami, które pragniemy wykorzystać na koncerty, spotkania z osobami, które opowiadać będą o swoich podróżach, pasjach i realizowanych projektach, na miniwystawy. Klimat tego miejsca sprzyja takim towarzyskim imprezom. Zapraszam więc serdecznie: zaglądajcie do nas, spotykajmy się w BWA – zaprasza Edmund Wolski, dyrektor BWAiUP.

Malownicze klimaty z dobrą muzyką na zakończenie wakacji – już w czwartek, 30 sierpnia w pilskim BWA! – początek, godz. 20.30.  Zapraszamy!

 

 

Skip to content