Lider Sukcesu 2023 – BWA PP wśród wyróżnionych!

Lider Sukcesu 2023 – BWA PP wśród wyróżnionych!

W piątek, 15 marca, odbyła się wielka Gala LIDER SUKCESU 2023, podczas której zostały wręczone doroczne, niezwykle prestiżowe nagrody przyznane przez Zarząd Powiatu Pilskiego osobom, instytucjom, organizacjom społecznym i firmom szczególnie zasłużonym dla naszego regionu.

W tym gronie znalazło się nasze Biuro Wystaw Artystycznych, wyróżnione nominacją do Lidera Sukcesu w dziedzinie KULTURA i SZTUKA.

„Biuro Wystaw Artystycznych Powiatu Pilskiego w Pile jest największą i najważniejszą galerią sztuki współczesnej w północnej Wielkopolsce. Popularyzuje sztukę klasyczną i współczesną, polską oraz zagraniczną poprzez organizację wystaw malarstwa, grafiki i rzeźby. Swoje dzieła prezentują tutaj nie tylko rodzimi artyści, ale także najwybitniejsi polscy artyści a także debiutanci. To jedno z najważniejszych miejsc edukacji kulturalnej i spotkań ze sztuką w powiecie pilskim” – zaznaczyła w uzasadnieniu kapituła Lidera Sukcesu.

Nagrodę dyrektorowi Edmundowi Wolskiemu wręczyli starosta Eligiusz Komarowski i członek Zarządu, Marek Kamiński. Lidera w tej kategorii otrzymało Towarzystwo Miłośników Łobżenicy.

Wyróżniono również Pilską Grupę Pasjonatów Fotografii „Kadr”, prowadzoną przez Katarzynę Olter.

Z dużą satysfakcją przyjęliśmy to docenienie naszej pracy.

Jednocześnie dziękujemy za gratulacje i życzliwe głosy!

Możemy obiecać, że nie obniżymy poziomu w 2024 roku! Zapewniamy, że w BWA PP będzie zawsze dużo się działo!

Skip to content