Galeria niedostępna dla publiczności. Ponowny lockdown 20.03 – 9.04.2021

Galeria niedostępna dla publiczności. Ponowny lockdown 20.03 – 9.04.2021

Niestety, potwierdził się „czarny scenariusz” i trzecia fala epidemii koronawirusa przetacza się przez Polskę z dużą intensywnością. W obliczu powszechnego zagrożenia, rząd podjął decyzję o kolejnym lockdawnie w dniach 20 marca do 9 kwietnia. W tym okresie – oby nie dłuższym! – czekają nas duże obostrzenia i ograniczenia. Odnosi się to również do instytucji kultury.

Przykra wiadomość dla wielbicieli sztuki, którą prezentujemy w Galeriach (dużej i Debiutów) Biura Wystaw Artystycznych i Usług Plastycznych w Pile: w wymienionych wyżej terminach nie będzie możliwości wstępu i zwiedzania wystaw.

Cóż można na to wszystko powiedzieć… Chyba tylko to – obyśmy ZDROWI byli i takimi pozostali!

Przestrzegajmy reżimu sanitarnego, unikajmy zgromadzeń i pilnujmy się bardziej niż zwykle. A przede wszystkim dajmy się zaszczepić przeciwko COVID-19.  Od tego w dużym stopniu zależy to, jak prędko wrócimy do normalności, za którą tak bardzo tęsknimy.

Będziemy Was wyglądali z niecierpliwością!

Wkrótce rozpoczniemy organizować kolejną, niezwykłą wystawę: II Przegląd współczesnego polskiego malarstwa o motywach religijnych „IKONY”.

To ma być duże wydarzenie kulturalne dla całego regionu Północnej Wielkopolski. Premierę mieliśmy zaplanowaną na 9 kwietnia. Wygląda na to, że wystawa będzie przygotowana na ten dzień, ale wernisaż trzeba będzie przesunąć o kilka dni, o ile w ogóle będzie możliwość zorganizowania tego wydarzenia z udziałem publiczności.

Bądźmy dobrej myśli!

Proszę, obserwujcie nasze strony w Internecie i FB. Tam na bieżąco będziemy umieszczali komunikaty i wszelkie informacje. Bądźmy w kontakcie on-line!

Edmund Wolski, dyrektor BWAiUP w Pile

Skip to content